paździe.22

PIERWSZA KĄPIEL Z KOSMETYKAMI BEDTIME

dodano: 22 października 2010 przez Aneta19871


Dziś zaczeliśmy naszą przygodę z kosmetykami Johnsons Baby Bedtime:)

Pierwszy kąpał się jak zwykle młodszy synek Fabianek:) Dziś po raz pierwszy kąpał się dłużej niż zwykle....wstawiłam mu specjalny leżaczek i pozwoliłam chwilę się pochlapać w cudnie pachnącej piance. Potem umyliśmy czuprynkę małego szamponem....włoski po były cudownie miękkie i lśniące.

Oczywiście na koniec zrobiłam synkowi masażyk kremem i myślę że go ukoił bo jak zawsze po kąpieli był ożywiony( w tym czasie zawsze się bawił w łóżeczku , a ja kąpałam Kasperka) a dziś pobawił się stupkami i oczka miał tak słodko maleńkie....więc dałam mu cycusia ...mleczko mamusi najlepsze i po kilku minutkach ssania zasnął błogim snem:)

Ale o efektach....ocenię rano. Choć jutro musimy wszyscy wstać o 5.30 bo jedziemy po męża i tausia na lotnisko a mamy do pokonania 100 km ale cieszymy sie na to.....bo 8 tygodni tęsknoty się skończy:)

Ale wracając do kąpieli potem był Kasperek wskoczył do wanny odrazu zadowolony z ilości pianki. I odrazu poprosił o swój nowy szmpon:)

I zadowolony bez marudzenia dał sobie umyć główkę... uwielbia się kąpać ale nie lubi płukania głowy. Ale ostatnio płuczemy główkę maleńką konewką i jest super:)

Na koniec mamusia nakremowała całego synka, Kasper był zaskoczony bo z reguły nie używałam kremów ani balsamów.....poprostu do wody dawałam oliwkę i miał nawilżoną skórkę.

Jutro napiszę jak mineła noc:)

Dobranoc moje śpiochy kochane.

 

 
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy